Atrakcje

Atrakcje

 

Jazda konno

Jeżeli masz ochotę spędzić czas ze swoją pociechą jeżdżąc konno zapraszamy. Współpracujemy z pobliskim ośrodkiem jeździeckim. Sprawdź naszą ofertę kontaktując się z nami.

Wędkarstwo

Masz ochotę wyskoczyć na ryby pod opieką utytułowanego przewodnika wędkarskiego? Wybierz gatunek ryby na którą połowy chcesz się wybrać i akwen. Oferujemy połowy na jeziorach Wierzchowo, Ciemino oraz Trzesiecko. W cenie całodniowa opieka przewodnika, łódka, możliwość skorzystania z przynęt.

Nasz zaprzyjaźniony przewodnik wędkarski - Przemysław Wolak, jest mistrzem Polski w wędkarstwie morskim!

Wędkarstwo

Siłownia

Współpracujemy z renomowanym klubem ze Szczecinka Fit4You, którego właścicielem i trenerem jest mistrzyni świata fitness - Anna Guzik-Sobolewska. Goście Quattro mogą liczyć na spacjalną cenę za pakiet siłownia z sauną,

Siłownia Fit4You

Zwiedzanie okolic

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o naszym regionie? Zapraszamy. Zwiedzanie Szczecinka, okolic, bunkrów w okolicach Bornego Sulinowa. W zależności od tego co byś chciał zobaczyć i jak duża jest grupa zapewnimy przewodnika.

Wycieczki rowerowe

Masz ochotę wybrać się na wycieczkę rowerową? Zorganizujemy ją dla Ciebie. Jedna z tras rowerowych przebiega obok naszego hotelu! Trasy są dobierane w zależności od możliwości, upodobań oraz zainteresowań. Usłyszysz podczas nich między innymi opowieści o rodach szlacheckich oraz pałacach w naszym regionie.